OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na tydzień 18-24.8.2019  XX Niedziela Zwykła

1.    W czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach próśb i podziękowań, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II wraz z uczczeniem relikwii.

2.    Za tydzień doroczny Odpust w Stoczku Klasztornym. Suma odpustowa o godz. 11.00. Na tę uroczystość z naszego kościoła o godz. 7.00 rano wyruszy piesza pielgrzymka do Stoczka. (Będzie również możliwość dojazdu busem z parkingu przy Urzędzie Gminy).

3.    W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym”, zatytułowanym: „Niebo na wyciągnięcie ręki”, warto przeczytać refleksję o ostatecznym celu naszej ziemskiej wędrówki, czyli o niebie, i wiele innych interesujących artykułów.

4.    W dniu 8 września (niedziela) organizujemy wyjazd do Gietrzwałdu na  uroczystości odpustowe. Koszt przejazdu 20 zł. Zapisy z wpłatą przyjmowane są w zakrystiii w kancelarii. Wyjazd z Lidzbarka o godz. 7.30 z parkingu przy Urzędzie Gminy.